Bridgestone

BS-VT-TRACTOR-logoVážení zákazníci,

Bridgestone vstoupil na trh prémiových zemědělských pneumatik a představil dlouho očekávanou pneumatiku VT-TRACTOR.

Zatímco všechny radiální zemědělské pneumatiky, vyráběné dosud koncernem Bridgestone, byly prodávány pod značkou Firestone, tato nově vyvinutá pneumatika signalizuje jasný záměr společnosti Bridgestone Europe konkurovat v nejvyšším segmentu zemědělských pneumatik. Cílovou skupinou řady prémiových zemědělských pneumatik Bridgestone jsou velcí provozovatelé vyspělých, sofistikovaných, ale často těžkých zemědělských strojů nejmodernější konstrukce.

Díky novým pneumatikám Bridgestone můžete vyřešit nesoulad mezi požadavky na větší produktivitu, efektivitu práce a ochranu půdy.

Vynikající trakce pneumatiky VT-TRACTOR Vám umožní zvládat práce na poli rychleji! Během desetihodinového testu obdělal traktor s těmito pneumatikami o 0,9 hektaru větší plochu než s konkurenčními pneumatikami. V kombinaci s vynikající hospodárností, díky níž lze ušetřit až 36 litrů paliva na 50 hektarů v porovnání s nejlepšími konkurenty, zaručuje pneumatika VT-TRACTOR nejnižší celkové náklady.
Nejdůležitější vlastností pneumatiky VT-TRACTOR je ovšem její velmi nízký a velmi rovnoměrně rozložený tlak na styčnou plochu. Interní testy také prokázaly, že pneumatika VT-TRACTOR poskytuje až o 26 % větší styčnou plochu bloků než testované konkurenční pneumatiky. Výsledkem je velmi nízká míra utužování půdy, a tím i větší ochrana pěstovaných plodin.

Zatímco Bridgestone vstupuje do nového rostoucího segmentu high-endových zemědělských pneumatik a převážně bude nabízet rozměry pneumatik pro největší a nejvýkonnější zemědělské stroje, značka Firestone bude i nadále uspokojovat potřeby více než 90% zemědělského vozového parku v Evropě novou generací velmi kvalitních zemědělských pneumatik. Také tato nová generace zemědělských pneumatik Firestone byla vystavena na veletrhu Reifen Essen. Její součástí je robustní pneumatika MAXI TRACTION COMBINE pro kombajny a pokroková pneumatika PERFORMER ROW CROP pro postřikovače, úzká pneumatika, která umožňuje precizní řízení mezi plodinami, a zabraňuje tak poškození plodin a kořenů.

Pneumatika VT-TRACTOR bude průběžně uváděna na trh od podzimu 2014 a v průběhu roku 2015.

V případě dotazů nebo zájmu kontaktujte naše obchodníky.

BS-VT-TRACTOR

 

TECHNICKÉ PARAMETRY - tabulka pro zobrazení v novém okně.