Historie společnosti

Společnost Koltico s.r.o. působí na trhu s pneumatikami od roku 1998.

Své postavení si firma vybudovala pečlivým výběrem obchodních partnerů, s nimiž obchoduje, a vzrůstajícím zlepšováním svých služeb.

Obchodní politika společnosti Koltico již dávno nespočívá pouze v oslovení potencionálního odběratele a vyúčtování celkové částky. Specializuje se také na poradenský servis. Všichni vědí, že jsou pneumatiky černé kulaté, avšak každý zákazník má specifické potřeby. A právě ty řeší odborný a proškolený poradenský servis.

Profesionální poradenství nabízí Koltico nejen stávajícím obchodním partnerům z řad prvovýrobců zemědělské techniky, ale také servisním organizacím v oboru. V neposlední řadě samozřejmě i těm nejdůležitějším pro nás všechny – zemědělcům, farmářů, lesníkům nebo stavbařům.

Aktuálním obchodním artiklem firmy je prodej a servis zemědělských, lesnických a stavebních pneumatik, disků a kompletních kol všech rozměrů a nosností od různých výrobců (Firestone, Bridgestone, Nokian, Trelleborg, Michelin, Kleber, Mitas, Seha, BKT, Alliance, Carlisle, Titan, Mefro, Jantsa, GKN aj.).

Koltico také nabízí prodej dvojmontážních systémů pro traktory za velmi výhodné ceny.

Primární obchodní strategie společnosti je sice zaměřena na prodej speciálních pneumatik, nicméně je schopna uspokojit zájemce o jakýkoliv druh pneumatik. Jedná se například o pneumatiky pro nákladní dopravu – kamiony, návěsy, tahače; dále pak pro osobní a dodávkové vozy, malou komunální a zahradní techniku a podobně.

Převážnou část výše zmiňovaného sortimentu špičkové kvality firma importuje do Česka za příznivé ceny. V krátkých dodacích intervalech je pak schopna zboží doručit včas všem odběratelům po celé republice.

Společnost Koltico sídlí v Holešově u Zlína v prostorném areálu s velkými sklady. Díky tomu má bohatou nabídku produktů k okamžitému odběru.

V odborném pneuservisu lze přezout agropneumatiky nebo nákladní, osobní a dodávkové pneumatiky. V akutních případech lze také využít mobilní pneuservis. Díky odbornému zázemí jsou pracovníci firmy schopni kvalifikovaně poradit a doporučit nejlepší obutí pro jakoukoliv potřebu. Stačí vytočit telefonní číslo 573 395 140 nebo navštívit firmu přímo v Holešově.