KULTIVAČNÍ KOLA

Dle Vašeho individuálního požadavku vám zajistíme kultivační kola na všechny traktory

V případě Vaši poptávky či dotazu nás kontaktujte.

Kultivační kola jsou úzká kola pro traktory, obvod úzkých pneu by měl sedět s originálními pneu na traktoru. Používají se, aby traktor neničil zasazené kultury. Zálisy dodáváme tak, aby rozchod seděl podle potřeb zákazníka. Tato kola jsou dnes samozřejmou výbavou traktorů na farmách.

Zajišťujeme kultivační kola pro traktory John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Claas, Zetor, Deutz-Fahr, Case, Valtra, Kubota či Fendt v rozměrech až po 54” a v síle materiálu 10, 12 nebo 15 mm. Pokud si zákazník nepřeje jinak, volíme RAL barvu disků dle originálních kol.

Na kultivační kola používáme pneu Firestone, BKT, Alliance, Michelin, případně Mitas a jiné značky dle rozměrů, nosností a přání zákazníka. Disky děláme celosvařené, ale i hvězdicové a Multitrack, aby si uživatel mohl nastavit rozchod kol dle aktuálních potřeb. Multitrack je náš TOP model stavitelných disků. S těmito disky můžete dosáhnout až 16 různých stop, zatímco je pevnost disku nenarušena.

Kola dodáváme výrobcům techniky, pneuservisům, ale i konečným uživatelům a dodací termíny jsou 2-10 týdnů v závislosti na množství objednávek. Zákazník je vždy předem informován.

V případě poptávky či dotazů nás kontaktujte.

Pro urychlení vyřízení poptávky můžete vyplnit formulář zde.

Traktor na kultivačních kolech