Dvojmontáže

 

Nabízíme pro zemědělce dvojmontážové systémy pro traktory všech výkonových tříd.

Poptávkový formulář

Dvojmontáže Dvojmontáže

Pro co nejmenší hutnění půdy či pro co nejvyšší nosnost dodáváme i dvoumontážové systémy. Pro zachování stávajících kol dokážeme přichytit nová kola k původním diskům, případně dodáme kompletní dvojmontážová kola přesně podle vašich požadavků.

 

Zajišťujeme dvoumontážové systémy pro traktory John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Claas, Zetor, Deutz-Fahr, Case IH, Valtra, Kubota či Fendt apod., kejdovače a jinou zemědělskou techniku podle požadavků zákazníka.

 

Kola můžeme použít obě plnohodnotná široká pro co nejmenší hutnění půdy, obě úzká, abychom nepřejížděli kultury, ale i kombinaci širokých kol s úzkými. 

 

Pneumatiky zde můžeme použít všechny dostupné, jako je Michelin, BKT, Firestone, Continental, Bridgestone, Alliance, Ceat a jiné, podle požadavků zákazníka.

 

Dvoumontážové systémy dodáváme pneuservisům, ale i konečným uživatelům a dodací termíny jsou 2-12 týdnů, dle specifických požadavků zákazníka a množství objednávek. Zákazník je vždy předem informován. Doporučujeme řešit poptávku v předstihu.

Příslušenství :

Podložka k disku, hák, uzávěr, kruhová matice,  Zzvěsný šroub, distanční kruh 

dvojmontáže příslušenství 

Jsme Vám k dispozici od poptávky až po realizaci.

Nezávazný poptávkový formulář můžete vyplnit na našich stránkách Disky na zakázku.

 

V případě dotazů nás kontaktujte e-mailem či telefonicky. Kontakty