eshop

položek v košíku: 0 | celková cena bez DPH: 0,-

KOLTICO s.r.o.

Společnost Koltico s.r.o. působí na trhu s pneumatikami od roku 1998.

Své postavení si firma vybudovala pečlivým výběrem obchodních partnerů, s nimiž obchoduje, a vzrůstajícím zlepšováním svých služeb.

Obchodní politika společnosti Koltico již dávno nespočívá pouze v oslovení potencionálního odběratele a vyúčtování celkové částky. Specializuje se také na poradenský servis. Všichni vědí, že jsou pneumatiky černé kulaté, avšak každý zákazník má specifické potřeby. A právě ty řeší odborný a proškolený poradenský servis.

Profesionální poradenství nabízí Koltico nejen stávajícím obchodním partnerům z řad prvovýrobců zemědělské techniky, ale také servisním organizacím v oboru. V neposlední řadě samozřejmě i těm nejdůležitějším pro nás všechny – zemědělcům, farmářů, lesníkům nebo stavbařům.

Aktuálním obchodním artiklem firmy je prodej a servis zemědělských, lesnických a stavebních pneumatik, disků a kompletních kol všech rozměrů a nosností od různých výrobců (Firestone, Bridgestone, Nokian, Trelleborg, Michelin, Kleber, Mitas, Seha, BKT, Alliance, Carlisle, Titan, Mefro, Jantsa, GKN aj.).

Koltico také nabízí prodej dvojmontážních systémů pro traktory za velmi výhodné ceny.

Primární obchodní strategie společnosti je sice zaměřena na prodej speciálních pneumatik, nicméně je schopna uspokojit zájemce o jakýkoliv druh pneumatik. Jedná se například o pneumatiky pro nákladní dopravu – kamiony, návěsy, tahače; dále pak pro osobní a dodávkové vozy, malou komunální a zahradní techniku a podobně.

Převážnou část výše zmiňovaného sortimentu špičkové kvality firma importuje do Česka za příznivé ceny. V krátkých dodacích intervalech je pak schopna zboží doručit včas všem odběratelům po celé republice.

Koltico

Společnost Koltico sídlí v Holešově u Zlína v prostorném areálu s velkými sklady. Díky tomu má bohatou nabídku produktů k okamžitému odběru.

V odborném pneuservisu lze přezout agropneumatiky nebo nákladní, osobní a dodávkové pneumatiky. V akutních případech lze také využít mobilní pneuservis. Díky odbornému zázemí jsou pracovníci firmy schopni kvalifikovaně poradit a doporučit nejlepší obutí pro jakoukoliv potřebu. Stačí vytočit telefonní číslo 573 395 140 nebo navštívit firmu přímo v Holešově.

Produkty

Rychlý kontakt

KOLTICO s.r.o.
Tovární 1630, 769 01 Holešov
Tel.: +420 573 395 140,
+420 731 157 132
Fax: +420 573 395 142
E-mail: koltico@koltico.cz

Aktuální informace

Nabídka služeb:

Rádi bychom Vám nabídli rozšíření našich služeb. Nově provozujeme nejmodernější kamerovou geometrii Hunter. Změříme Vám geometrii na  Vašem vozidle zdarma a dle potřeby provedeme seřízení na místě, nebo v dohodnutý termín. Součástí geometrie je měření hloubky dezénu s rádiovým přenosem.

Dále nabízíme

  • kontrolu a plnění klimatizací
  • kontrolu podvozku
  • kontrolu povinné výbavy
  • proměření a zjištění stavu baterie

 

I nadále prodáváme pneu a disky pro veškerou techniku, včetně kompletních pneuservisních služeb. Než Vám naši technici provedou servisní zákrok, nabídneme Vám kávu, čaj, připojení na wifi, nebo TV.

Team Koltico
tel. 573 395 140

Novinky

Den zemědělce 13.-14.9.2017

Vážení zákazníci,

zveme Vás na Celostátní kontraktační výstavu a předvádění zemědělské techniky, která se koná 13. – 14. září 2017 v Kámeni.

Budeme rádi, když navštívíte náš stánek.

Těšíme se na Vás

Tým Koltico s.r.o.

 

 

 

 

Nová značka pneu Malhotra (MRL)

Vážení zákazníci,

Nově jsme pro Vás zařadili mezi již známé značky novou značku od indického výrobce MRL. Najdete ji pod zemědělskými pneumatikami.

 

Výstava v Nabočanech

Ve dnech 13.-14.6.2017 se naše firma prezentovala na výstavě v Nabočanech. Akce se jak počasím, tak návštěvností velmi vydařila a my děkujeme všem návštěvníkům, kteří přišli na náš stánek.

 

Vážení zákazníci,

zveme Vás ve dnech 24.-25.5.2017 na 4.ročník Mezinárodní odborné výstavy inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy ve Vyškově, kde nás můžete navštívit na našem stánku.

Těšíme se na Vás

Kolektiv Koltico s.r.o.

 

 

 

MOBILNÍ SERVIS

 

Vážení zákazníci, od ledna roku 2015 provozujeme mobilní servis pro zemědělskou, stavební a lesnickou techniku jako rozšíření služby pro naše zákazníky.