eshop

položek v košíku: 0 | celková cena bez DPH: 0,-

BRIDGESTONE

BS-VT-TRACTOR-logoVážení zákazníci,

Bridgestone vstoupil na trh prémiových zemědělských pneumatik a představil dlouho očekávanou pneumatiku VT-TRACTOR.

Zatímco všechny radiální zemědělské pneumatiky, vyráběné dosud koncernem Bridgestone, byly prodávány pod značkou Firestone, tato nově vyvinutá pneumatika signalizuje jasný záměr společnosti Bridgestone Europe konkurovat v nejvyšším segmentu zemědělských pneumatik. Cílovou skupinou řady prémiových zemědělských pneumatik Bridgestone jsou velcí provozovatelé vyspělých, sofistikovaných, ale často těžkých zemědělských strojů nejmodernější konstrukce.

Díky novým pneumatikám Bridgestone můžete vyřešit nesoulad mezi požadavky na větší produktivitu, efektivitu práce a ochranu půdy.

Vynikající trakce pneumatiky VT-TRACTOR Vám umožní zvládat práce na poli rychleji! Během desetihodinového testu obdělal traktor s těmito pneumatikami o 0,9 hektaru větší plochu než s konkurenčními pneumatikami. V kombinaci s vynikající hospodárností, díky níž lze ušetřit až 36 litrů paliva na 50 hektarů v porovnání s nejlepšími konkurenty, zaručuje pneumatika VT-TRACTOR nejnižší celkové náklady.
Nejdůležitější vlastností pneumatiky VT-TRACTOR je ovšem její velmi nízký a velmi rovnoměrně rozložený tlak na styčnou plochu. Interní testy také prokázaly, že pneumatika VT-TRACTOR poskytuje až o 26 % větší styčnou plochu bloků než testované konkurenční pneumatiky. Výsledkem je velmi nízká míra utužování půdy, a tím i větší ochrana pěstovaných plodin.

Zatímco Bridgestone vstupuje do nového rostoucího segmentu high-endových zemědělských pneumatik a převážně bude nabízet rozměry pneumatik pro největší a nejvýkonnější zemědělské stroje, značka Firestone bude i nadále uspokojovat potřeby více než 90% zemědělského vozového parku v Evropě novou generací velmi kvalitních zemědělských pneumatik. Také tato nová generace zemědělských pneumatik Firestone byla vystavena na veletrhu Reifen Essen. Její součástí je robustní pneumatika MAXI TRACTION COMBINE (více na firestone) pro kombajny a pokroková pneumatika PERFORMER ROW CROP (více na: firestone postřikovač) pro postřikovače, úzká pneumatika, která umožňuje precizní řízení mezi plodinami, a zabraňuje tak poškození plodin a kořenů.

Pneumatika VT-TRACTOR bude průběžně uváděna na trh od podzimu 2014 a v průběhu roku 2015.

V případě dotazů nebo zájmu kontaktujte naše obchodníky.

BS-VT-TRACTOR

 

TECHNICKÉ PARAMETRY - tabulka pro zobrazení v novém okně.

Produkty

Rychlý kontakt

KOLTICO s.r.o.
Tovární 1630, 769 01 Holešov
Tel.: +420 573 395 140,
+420 731 157 132
Fax: +420 573 395 142
E-mail: koltico@koltico.cz

Aktuální informace

Nabídka služeb:

Rádi bychom Vám nabídli rozšíření našich služeb. Nově provozujeme nejmodernější kamerovou geometrii Hunter. Změříme Vám geometrii na  Vašem vozidle zdarma a dle potřeby provedeme seřízení na místě, nebo v dohodnutý termín. Součástí geometrie je měření hloubky dezénu s rádiovým přenosem.

Dále nabízíme

  • kontrolu a plnění klimatizací
  • kontrolu podvozku
  • kontrolu povinné výbavy
  • proměření a zjištění stavu baterie

 

I nadále prodáváme pneu a disky pro veškerou techniku, včetně kompletních pneuservisních služeb. Než Vám naši technici provedou servisní zákrok, nabídneme Vám kávu, čaj, připojení na wifi, nebo TV.

Team Koltico
tel. 573 395 140

Novinky

Den zemědělce 13.-14.9.2017

Vážení zákazníci,

zveme Vás na Celostátní kontraktační výstavu a předvádění zemědělské techniky, která se koná 13. – 14. září 2017 v Kámeni.

Budeme rádi, když navštívíte náš stánek.

Těšíme se na Vás

Tým Koltico s.r.o.

 

 

 

 

Nová značka pneu Malhotra (MRL)

Vážení zákazníci,

Nově jsme pro Vás zařadili mezi již známé značky novou značku od indického výrobce MRL. Najdete ji pod zemědělskými pneumatikami.

 

Výstava v Nabočanech

Ve dnech 13.-14.6.2017 se naše firma prezentovala na výstavě v Nabočanech. Akce se jak počasím, tak návštěvností velmi vydařila a my děkujeme všem návštěvníkům, kteří přišli na náš stánek.

 

Vážení zákazníci,

zveme Vás ve dnech 24.-25.5.2017 na 4.ročník Mezinárodní odborné výstavy inovativních technologií pro péči o zeleň, dřeviny a veřejné plochy ve Vyškově, kde nás můžete navštívit na našem stánku.

Těšíme se na Vás

Kolektiv Koltico s.r.o.

 

 

 

MOBILNÍ SERVIS

 

Vážení zákazníci, od ledna roku 2015 provozujeme mobilní servis pro zemědělskou, stavební a lesnickou techniku jako rozšíření služby pro naše zákazníky.